Komendant

phm. Maciej Król

Wstąpiłem do ZHP w 1997 roku. Przed objęciem funkcji komendanta szczepu przez kilka lat byłem drużynowym 305 WDS Połoniny im. Zgrupowania Żaglowiec. Obecnie realizuję próbę podharcmistrzowską. Ukończyłem studia prawnicze. Insteresuję się sportem i podróżami.

Kwatermistrz

phm. Artur Jaworski

Ze Szczepem 305 jestem związany od bardzo dawna. Na swoja pierwszą zbiórkę przyszedłem, jako zuch. Najbardziej cenię sobie dokładność i pracowitość, dlatego już od 10 lat pełnię funkcję kwatermistrza w komendzie Szczepu 305. Chcę przekazać innym osobom w szczepie swoją wiedzę i umiejętności.

Z-ca komendanta ds. organizacyjnych

pwd. Ewelina Bieńka

Z harcerstwem, a dokładnie z 305-tką jestem związana od ponad 13 lat. Przez ten czas nabrałam zaradności dyscypliny i przeżyłam wiele przygód. Przez 3 lata pełniłam funkcje drużynowej drużyny "Oceania". Poza pracą w szczepie, interesuje się podróżami i pływaniem. 

Z-ca komendanta ds. harcerskich

pwd. Marcin Makowiecki

Moja harcerska przygoda rozpoczęła się w w Gromadzie Rycerzy Zawiszy Czarnego. Następnie przeszedłem wszystkie piony aż do działalnia w komendzie Szczepu. Prowadzę również 305 WDH Rycerska Brać im. Zgrupowania Żubr (już 4 lata!!!). Harcerstwo pomogło mi poznać wielu wspaniałych ludzi. Prywatnie studiuję Automatykę i Robotykę na PW oraz pasjonuję się wyczynową jazdą na rowerze.

Z-ca komendanta ds. pracy z kadrą

pwd. Paweł Kotarbiński